main-logo

Szczecinek łączy cechy dynamicznie rozwijającego się ośrodka przemysłowego z wyjątkową lokalizacją wśród jezior i lasów Pojezierza Drawskiego. Możliwość wykorzystania potencjału miasta i okolic gwarantuje specjalna strefa ekonomiczna w Szczecinku.

phone-icon

TELEFON (+48) 94 37 141 48

Więcej informacji na temat Strefy
Ekonomicznej uzyskasz telefonicznie.

strefa ekonomiczna szczecinek
Technik technologii drewna - nowy kierunek w ZST

Szczecinecki Klaster Meblowy już wkrótce będzie korzystał nie tylko z kadry inżynierskiej z Politechniki Koszalińskiej, ale też wykształconych w nowym, szkolnym kierunku – technik technologii drewna, absolwentów Zespołu Szkół Technicznych.

Otwarcie nowego kierunku nauczania wyniko z potrzeby dysponowania na wszystkich poziomach kadrą specjalistów dla Szczecineckiego Klastra Meblowego. Porozumienie pomiędzy Starostwem Powiatowym a firmą Kronospan jest doskonałym przykładem współpracy pomiędzy JST a biznesem. Dodać należy, iz na wsparcie władz samorządowych w zakresie nauczania zawodowego liczyć może każdy inwestor, który zdecyduje sie na inwestycję w Szczecinku.

informacje dodatkowe
inwestorzy w strefie
kronospan-logo kronospan-logo
slowianka-logo slowianka-logo
emet-logo emet-logo
infomac-logo infomac-logo
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.