main-logo

Szczecinek łączy cechy dynamicznie rozwijającego się ośrodka przemysłowego z wyjątkową lokalizacją wśród jezior i lasów Pojezierza Drawskiego. Możliwość wykorzystania potencjału miasta i okolic gwarantuje specjalna strefa ekonomiczna w Szczecinku.

phone-icon

TELEFON (+48) 94 37 141 48

Więcej informacji na temat Strefy
Ekonomicznej uzyskasz telefonicznie.

strefa ekonomiczna szczecinek
"Inwestujesz tam, gdzie chcesz - kompleksowe wsparcie w rozwoju zachodniopomorskich przedsiębiorców"


W imieniu Zarządu i Zespołu Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., zarządzającej Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną, zapraszamy do udziału w webinarium biznesowym nt. kompleksowego wsparcia w rozwoju pomorskich przedsiębiorców, które organizujemy w ramach cyklu „Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna w drodze”.

Podczas spotkania pt. "Inwestujesz tam, gdzie chcesz - kompleksowe wsparcie w rozwoju zachodniopomorskich przedsiębiorców" omówimy różne zachęty inwestycyjne i instrumenty wsparcia, w tym rządowy program Polska Strefa Inwestycji, dzięki któremu zachęty podatkowe dla przedsiębiorców są dostępne w każdej gminie, na terenach, na których można prowadzić działalność gospodarczą.

Spotkanie jest dedykowane do przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem i realizacją nowych inwestycji na terenie następujących powiatów: białogardzkiego, drawskiego, kołobrzeskiego, koszalińskiego, sławieńskiego, szczecineckiego, świdwińskiego, wałeckiego (będących w obszarze oddziaływania SSSE).

Będzie to również doskonała okazja dla Państwa do zapoznania się z aktualnie dostępnymi instrumentami wsparcia, zasadami udzielania pomocy publicznej dla przedsiębiorców i tym samym poszerzenie wiedzy, którą będziecie mogli wykorzystać przy obsłudze przedsiębiorców realizujących inwestycje na terenie Państwa gminy i powiatu.

Zachęcamy do udziału pracowników Państwa jednostki, którzy na co dzień zajmują się obsługą przedsiębiorców.

W załączeniu przesyłamy informacje dotyczącego tego spotkania, które zaplanowane jest online w dniu 23 czerwca 2020 r. w godz. 10:00 – 11:00.

Szczegóły dotyczące spotkania i warunki rejestracji pod adresem strony internetowej: https://app.evenea.pl/event/sssewdrodzezachpomorskie/ 

Każda z zarejestrowanych osób otrzyma na swój e-mail spersonalizowany link do spotkania.


Zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpropagowanie tego spotkania wśród przedsiębiorców z terenu Państwa gminy / powiatu.

Zachęcamy do publikacji tej informacji na stronie internetowej (w załączeniu przesyłamy grafiki do wykorzystania) oraz w mediach społecznościowych.

Informacje o tym wydarzeniu publikujemy na naszych kanałach w social media:
•    Facebook -  https://www.facebook.com/events/862925077533589
•    Twitter -  https://twitter.com/PARR_Slupsk/status/1269943503548633089?s=20
•    Instagram -  https://www.instagram.com/p/CBK9wSipU5f/?utm_source=ig_web_copy_link

W przypadku pytań lub potrzeby uszczegółowienia, zapraszamy do kontaktu z naszym Zespołem.

informacje dodatkowe
inwestorzy w strefie
kronospan-logo kronospan-logo
slowianka-logo slowianka-logo
emet-logo emet-logo
infomac-logo infomac-logo
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.