main-logo

Szczecinek łączy cechy dynamicznie rozwijającego się ośrodka przemysłowego z wyjątkową lokalizacją wśród jezior i lasów Pojezierza Drawskiego. Możliwość wykorzystania potencjału miasta i okolic gwarantuje specjalna strefa ekonomiczna w Szczecinku.

phone-icon

TELEFON (+48) 94 37 141 48

Więcej informacji na temat Strefy
Ekonomicznej uzyskasz telefonicznie.

strefa ekonomiczna szczecinek
Sukces giełdy kooperacyjnej w klastrze

Dużym sukcesem zakończyło się spotkanie szczecineckich przedsiębiorców z firmami działającymi w Klastrze Meblowym. Uczestniczyło w nim około 50 lokalnych biznesmenów, a podczas rozmów nawiązano wiele kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować podpisaniem konkretnych umów

Podczas spotkania przedstawiciele zakładów takich jak Tvilum, BHK, Stol-Tap czy firmy Grześkowiak, którzy działają już w Klastrze Meblowym mieli okazję do przedstawienia swoich biznesowych potrzeb. Natomiast lokalni biznesmeni odpowiadali na nie prezentując własne oferty. Okazało się, że wielu już w niedalekiej przyszłości będzie mogło realizować wspólne przedsięwzięcia. – To tylko potwierdza, że takie spotkanie było potrzebne. Chcemy skutecznie wspierać nasze przedsiębiorstwa pomagając im w ciągłym rozwoju. Działanie te, tak jak do tej pory, prowadzić będzie Szczecineckie Centrum Wspierania Biznesu – podsumował Jerzy Hardie-Douglas.

informacje dodatkowe
inwestorzy w strefie
kronospan-logo kronospan-logo
slowianka-logo slowianka-logo
emet-logo emet-logo
infomac-logo infomac-logo
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.